Standartní kontejnery

Jsme jedním z popředních prodejců kontejnerů v České republice, a proto naše nabídka patří k nejbohatějším a nejrozmanitějším. A to vše díky různým typům kontejnerů, které se v ní nacházejí. Tyto kontejnery se úspěšně používají v mnoha odvětvích a oblastech - od obchodu, přes ubytování až po práci v kanceláři.

Díky všestrannosti a rozmanitosti nabízených řešení využívají naše služby již mnohé společnosti a instituce. Jsme rádi, že nám důvěřuje takové množství klientů a doufáme, že jich bude ještě víc - nabízíme největší výběr kontejnerů na trhu!

Zde je to, so u nás najdete:

  • Stavební kontejnery - které jsou skvělé pro různé typy stavebních prací. Po spojení můžou plnit funkci skladu pro nářadí, sanitárních zařízení, malých kanceláří stavebních firem, šaten a dokonce prostoru, kde zaměstnanci spí nebo jí.
  • Kancelářské kontejnery - které se můžou navzájem libovolně kombinovat na principu modulárních prvků a vytvořit tak velké kancelářské prostory. Tato forma organizace společnosti se stává stále populárnější!
  • Sociální kontejnery - které slouží těm, kteří potřebují sociální podporu, jako i pro státní instituce, které tuto podporu poskytují. Sociální kontejnery obsahují to, co je nejdůležitější pro život.
  • Obytné kontejnery - které můžou být navzájem spojené a ve kterých můžete úspěšně bydlet a vytvořit originální a stále populárnější způsob života v Evropě.

Naše flexibilita a odhodlání nám umožňují uspokojit i ty nejnáročnější objednávky z různých částí České republiky.

Seznamte se s galerií našich kontejnerů! Můžete si vybrat z velmi široké škály objektů v různých velikostech a barvách!

Potřebujete pomoc
nebo poradit?

Pošlete nám zprávu